Fishing on Orfű Fesztivál 2019

2019 06. 19-22


FELLÉPŐK

JÚN 19. - SZERDA

 

Anna and the Barbies
Hobo - Hé, Magyar Joe!
Quimby
Esti Kornél
Rájátszás
Lovasi András
Budapest Bár
Pál Utcai Fiúk
Junkie Jack Flash
Frenk
Ivan & the Parazol
The Carbonfools
Amoeba
SZ4P
BAAB
Ligeti Gyuri Álomgyára
Seen
Kassandra
Volkova Sisters
Dope Calypso
ék
Boró-Szlama duó
The Sharon's
Borbély-Dresch Quartet
Los Orangutanes
Pásztor Hóra
MORDÁI
Szűcsinger
Ripoff Raskolnikov
Melone

JÚN 20. - CSÜTÖRTÖK

 

Csík zenekar
Kiscsillag
Vad Fruttik
Péterfy Bori & Love Band
Szabó Benedek és a Galaxisok
Csaknekedkislány
Ganxsta Zolee és a Kartel
(20 éves a Helldorado)
Pannonia Allstars Ska Orchestra
Tehetségkereső 3. helyezett zenekar
Hutchky & Stars
Marlboro Man
Európa Kiadó
VHK
Middlemist Red
milyenferi.
Dereng
Siketfajd
The Southern Oracle
Trillion
DZ Deathrays (AUS)
Stubborn
Perihelion
David Yengibarian trió
Canarro
Meszecsinka
Góbé
Zoord
Zongoraóra
Komolyzene az erdőben
Mesél az erdő: Hobo - Hármas oltár
Mesél az erdő: Egyedi Péter
Reema (UK)
The Devil's Trade
Analog Balaton
Tehetségkereső 3. helyezett szóló / duó előadó
Ladies 1st
Kispál András és Püspöki Péter
Csoki & Hipo
Csaknekedkislány
Rühös Foxi
R-NoLD & ACiD

JÚN 21. - PÉNTEK

Lóci játszik
Elefánt
30Y (vendég: Kispál András)
Bohemian Betyars
Ricsárdgír
A kutya vacsorája
Kistehén
Besh O Drom
Tehetségkereső 2. helyezett zenekar
Kaukázus
Óriás
Müller Péter Sziámi andFriends
Colorstar
Korai Trancemission
EPMK
Oriza
Gazsi Rap Show
Killakikitt
Mulató Aztékok
Mikee Mykanic
Vicc Beatz
Szupercsillagparaszt
Sör és Fű
Saiid (Akkezdet Phia)
Hősök
Slow Village
Terra Profonda 
Takáts Eszter
Muzsik és Volkova
Parno Graszt
Aurevoir
Zongoraóra
Komolyzene az erdőben
Mesél az erdő: Jónás Vera
Mesél az erdő: Pálinkás Tamás
Ficture
Bérczesi Róbert: Én meg az Ének
Apey
Tehetségkereső 2. helyezett szóló / duó előadó
Dörnyei Szabi
Kóbor Zsóka és Polgár Patrik
Ricsárdgír
A kutya vacsorája
Müller Péter Sziámi andFriends
GO FLEX PARTY

JÚN 22. - SZOMBAT

Bagossy Brothers Company
Supernem
Hiperkarma
Bëlga
Konyha
Apey & the Pea
Blahalouisiana
sZempöl
Tehetségkereső 1. helyezett zenekar
Szántó Faszi és a Yellow Spots
Jazzékiel
10 éves a Holy Shit
Krúbi és Dé:Nash
Jónás Vera Experiment
Tudósok
Einstand
KIES
Idegen
ZPZ
Kubalibre
Mongooz and the Magnet
Macskanadrág
Prosectura
Bujdosó Trió
Kaláka
Szeder
Sin Seekas
Gypo Circus
Zongoraóra
Komolyzene az erdőben
Mesél az erdő: Tátrai Tibor
Mesél az erdő: Szendrői-Tóth (Elefánt)
Szesztay Dávid
OHNODY
Wednesday Project
Tehetségkereső 1. helyezett szóló / duó előadó
I am Soyuz
Siklósi Örs (AWS)
Krúbi
Szántó Faszi és a Yellow Spots
sZempöl
Tesco Disco

 
//]]>